W zesz┼é─ů sobot─Ö w nowotarskiej hali na Niwie podejmowali┼Ťmy Esanok.pl Wilki Sanok w pierwszej rundzie meczy o miejsca 5-8. Naszych rywali z Podkarpacia pokonali┼Ťmy 7:4, ale w stylu niezbyt satysfakcjonuj─ůcym zar├│wno nas, jak i widza.

Mecz zacz─Öli┼Ťmy od bramki Grzesia Panka i prowadzenia 1:0, ale jeszcze przed przerw─ů je utracili┼Ťmy. To by┼é efekt wyra┼║nej ospa┼éo┼Ťci z naszej strony, kt├│ra sw├│j efekt mia┼éa w wyniku 2:1 dla go┼Ťci po pierwszej tercji.

Druga cz─Ö┼Ť─ç meczu okaza┼éa si─Ö zdecydowanie najlepsz─ů w naszym wykonaniu. Zaaplikowali┼Ťmy w niej naszym rywalom a┼╝ cztery gole, nie trac─ůc przy tym ┼╝adnego i niejako „ustawiaj─ůc” mecz.

Trzecia ods┼éona to ponownie momenty dekoncentracji, przeplatane chwilami dobrej gry z naszej strony. W efekcie zremisowali┼Ťmy j─ů 2:2, co ostatecznie da┼éo rezultat ko┼äcowy 7:4 – oznaczaj─ůcy pewn─ů wygran─ů, acz w niezbyt porywaj─ůcym stylu.

Zdj. Szymon Pyzowski – SportowePodhale.pl

– Mecz bez historii ÔÇô m├│wi┼é na ┼éamach SportowePodhale.pl nasz trener,┬áRafa┼é Pelczarski. ÔÇô Rozpocz─Öli┼Ťmy ospale i dopiero w drugiej tercji si─Ö rozkr─Öcili┼Ťmy. By┼éa to bardzo dobra nasza ods┼éona. Niemniej nasza gra falowa┼éa. Co odskoczyli┼Ťmy na trzy bramki, to rywal nas dogania┼é. Mogli┼Ťmy wygra─ç wysoko, ale nie potrafimy przez 60 minut utrzyma─ç jednakowego poziomu gry.

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e ju┼╝ za dwa tygodnie w Sanoku poka┼╝emy na co tak naprawd─Ö nas sta─ç, bowiem b─Ödzie to nasz ostatni lub przedostatni wyjazd na seniorskie mecze w tym sezonie. ­čÖé

11 marca, godz. 16:40
Hala sportowa, os. Na Niwie, Nowy Targ

UKS Wiatr Lud┼║mierz

7:4
(1:2, 4:0, 2:2)

Esanok.pl Wilki Sanok

Bramki ÔÇô na stronie Polskiego Zwi─ůzku Unihokeja.

Kary:┬á6 ÔÇô 6┬á(min)
Sędziowali: Sędziowie z Czech
Widz├│w: 87
Strza┼éy:┬á28 ÔÇô┬á18

Najlepsi zawodnicy meczu: Rafał Zacher (Wiatr) i Maciej Brukwicki (Sanok)
Statystyki bramkarzy: Wojciech Komperda (14/18 = 77.78 %) | Kamil Kocur (21/28 = 75.00 %)